Kır Düğünü Atlı Spor Kulübü

3Hem güzel hem de özel bir gün… Yaşamınız boyunca atacağınız en önemli imza ve aynı gün bunu ölümsüzleştirmek isteyeceğiniz bambaşka bir yer… Ayrıca tüm şehrin gürültüsünden tamamen uzak ve doğa ile hayvanlar ile iç içe bir kır düğünü atlı spor kulübü…

Bu özel ve güzel gününüzde muhteşem saatler geçirebileceğiniz ve her anını ayrı ayrı özel olarak hatırlayacağınız bir mekân. Aşkınıza “evet” demek için doğa ile beraber kır düğünü olarak gerçekleştirebileceğiniz ve herkesin hayran kalabileceği yerlerden biri olarak atlı spor kulübü tercih sebebiniz olacak… Herkese kendini hayran bırakan yemyeşil çimlerin içerisinde dört dörtlük bir kır düğünü, evlenilecek olan günün en güzel hayallerindendir ve bu hayal aslında hiç de uzak değil. Bu en güzel gününüzü ve bir ömür anlatacağınız günü kır düğünü olarak gerçekleştirme imkânına sahipsiniz.

kir-dugunu-organizasyonu (15)Atlı spor kulübüne girdiğiniz andan itibaren yaşadıklarınızı bir ömür asla unutmayacak, çocuklarınıza ve hatta torunlarınıza anlatacaksınız. Rüya gibi bir kır düğünü yaşayacak ve tüm çevrenizi kendinize hayran bırakacaksınız. Doğanın olağanüstü ahengi ile kendinizi bambaşka diyarlara götüreceksiniz.

Atlı spor kulübümüzde nişan, kına gecesi ya da sünnet gibi özel günleriniz için de kullanabileceğiniz özel bir alana sahip. Kendinizi atlı spor kulübünde bir rüya âleminde hissederek, anlatmaktan hiç vazgeçemeyecek bir gün yaşamanız için elimizden ne gelirse seferber ederek size hiç unutulmayacak anılar yaşatmaktayız.

Tesisimiz Kır manzaralı, doğa ile bütünleşmiş mekandır. Tesisimizin kır düğünü alanı tamamen doğal çimlerle oluşturulmuştur.
Tesisimiz  Kokteyl, Yemekli ve Açık Hava 800-1000 kişi kapasitelidir.
Tesisimiz Otoparkı 150 ve üstü kapasitelidir.

Organizasyonlar Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin

TESİSLERİMİZDEN KIR DÜĞÜNÜ GÖRSELLERİ

каркасный дом в питереgoogle регистрация сайтабренд марка

Hemen Ara!