Ülkemizde gittikçe gelişmekte olan at yetiştiriciği ve biniciliği, satılık at sektörünün de gelişmesine neden olmuştur. Farklı özelliklere sahip ve farklı coğrafyalarda yetiştirilme özelliğinde olan pek çok at çeşidi, ülkemiz sınırları içinde bulunmakta ve rahatlıkla satılmaktadır. Bu satılık atlar ülkemizde at yetiştiriciliği yapan kuruluşlar ya da sadece at alım-satımı yapan kuruluşlar aracılığı ile yapılmaktadır.

Satılık bir at almadan önce ilk karar verilmesi gereken, atın cinsidir. Atın özellikleri, yetiştirilmesi, yaşam alanı ve yapabilecekleri ile kendi imkanlarınızı karşılaştırdıktan sonra en uygun at cinsine karar verebilirsiniz. Eğer yarışlarda kullanmak ya da yetişkinler için bir at satın almak istiyorsanız, uzun va sağlam bacaklı, eğitimi kolay, uysal ve hızlı at türlerini tercih etmelisiniz. Eğer at çiftliği gibi bir hayaliniz var ise yetiştirilme koşullarına uyum sağlayabilecek, üreme yeteneği üst seviyelerde olan at türlerinden seçiminizi yapmalısınız. Kimi zaman sadece çocuklar için, hem hayvan sevgileri gelişsin hem de küçüklükten at binmeyi öğrensin diye at satın alınır. Böyle bir isteğiniz için at satın alacaksınız, küçük boylu, uysal ve çocukların da çok seveceği görünümleri olan minik at türlerinde seçiminizi yapmalısınız.

Ege Atlı Spor Kulubü, her zevke ve her isteğe uygun satılık at çeşitleri ile hizmetinizde. Satılık atlar bölümümüzde yer alan tüm at çeşitleri, ülkemiz koşullarına uyum sağlayan, adaptasyon sorunu yaşamayan dayanıklı ve uysal at çeşitleridir. Uysallıkları ile kolaylıkla eğitim verilebilen bu atlar ile amaçlarınızı daha kolay gerçekleştirebilir, çocuğunuz için en uygun dostu kurumumuz aracılığı ile satın alabilirsiniz.конструкция каркасно щитового домаупаковочные машины в термоусадочную пленкукуплю стрейч пленку

Hemen Ara!