Atlı Spor Kulübü Kahvaltı

Atlı spor kulübü kahvaltı

Atlı Spor Kulübü Kahvaltı

At çiftlikleri artık sosyal tesisleri ile daha kaliteli hizmet vermeye çalışırken aynı zamanda kahvaltı imkânı da sunmaktalar. Güneşli ve güzel havalarda hem binişleri seyredebilirsiniz hem de atlı spor kulübü kahvaltısının da tadını çıkararak gününüzü en keyifli hale getirebilirsiniz.

Atlar ile insanlar arasındaki arkadaşlığın kurulmasını sağlayan, bilimsel bir sanat olarak yapılan binicilik günümüzde gittikçe teknikleşen çağımız insanını doğaya bağlayarak ruh ve fizik gelişimini sağlayan en soylu sporlardan biridir. Bu nedenle de kültürel ve sosyal kalkınmaya da katkısı büyüktür.Atlar insanlara hizmet eden hayvanların en kıymetlisi ve yeteneklisidir.

Binicilik, ata biniş ve çalıştırma kurallarını içine alan bir eğitim sporudur. İnsanlar ile atlar arasındaki yakınlık binlerce yıl öncesinde başlamıştır. Bir sanat halini alan bu yakınlık günümüzde teknikleşen zamanımız insanını heyecan ile bu asil spora bağlamıştır.

Atlı spor kulüplerine giderek atları sevebilir, onlara ihtiyaçları olan ilgi ve sevgiyi de verebilirsiniz. Ata binmek isteyenler için ilk kural at sevgisidir. Atlardan ürken ve onlarla diyalog kuramayan bir kişinin binicilik sporunu da yapması neredeyse imkânsızdır. Ata ne kadar iyi davranırsanız o da size o kadar uyum sağlayacak ve sadık kalacaktır. Ata binmek uzaktan çok kolay gibi gözükse de aslı öyle değildir. Burada kişinin azmi, yeteneği ve çalışmasına göre iyi bir binici olmak 6 ay ile 5 yıl arasında bir süre gerektirebiliyor.

Ülkemizde binicilik sporu atalarımızdan gelmekte olan bir gelenek ve belki de genlerimizde olan bu istek şehir hayatının keşmekeşliğinden kurtulmanın ve doğaya duyduğumuz özlemi az da olsa gidermenin zevkli olan bir yoludur. Biniciliğin en güzel yönü ise, biniciliğe başlamanın yaş sınırı yoktur. Her yaşta biniciliğe başlayarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sizlere nefis bir kahvaltı ortamı ile eşlik eden Ege atlı spor kulübü,aileniz ve sevdikleriniz ile güzel bir an geçirmenize vesile oluyor.İzmir,Menderes,Gaziemir gibi güzel ilçelerimiz de sizlere en iyi hizmeti sunan tesisimiz de oldukça güzel bir an yaşamanız dileği ile…
AoT42sJdvbDehYhevmjmjfb9eET2pUArFjfwDMUY_Hz4

Rezervasyon İçin : 0 544 571 91 67 no’lu telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

цены на путевки в турцию в сентябрепривлечение пользователей на сайтраскрутка оптимизация сайтов