İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Kalite ve öz güven baz alarak hizmet şartlarını en üst seviyeye çıkaran şirket politikamız, insan kaynakları argoritmasını temsil etmektedir. Hedefi hep ileriye dönük olan, çalışmaları ve çalışanları ile üst düzey hizmeti benimsemiş ve sektörel konjektörde büyüme arz eden şirketimiz, benimsemiş olduğu politikaların çerçevesini belirleyen, insan kaynakları prensip ve politikaları sayesinde ivme artırmaktadır.
Çalışanlarının motivasyon, bağlılık, aidiet duygularını yükseltmeye ve çalışan potansiyel hacmini arttırmasına yönelik çalışmaların yapılması, teknik ve bilimsel bilgiyi harmanlayıp çalışanlarının huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışma prensiplerini koruyan, nitelikli personel geliştirme ve nitelikle personel çalıştırma konusunda çalışma yürüten ve bu kazançları uzun süre korumakla yükümlü çalışmalarımızı desteklemek insan kaynakları politikalarımız arasındadır.

Kariyer ve İş Olanakları

Tarafımıza yapılan iş başvurularının tamamını tarafımızca uzman ekibimiz nezlinde incelenir ve bilgilerin üçüncü bir kişi, kurum veya kuruluşla paylaşımı yapılmamakta olup gizlilik ilkesi ile incelemeye alınmaktadır.
Akitf açık pozisyonlara insan kaynakları bölümüzden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında iletişim bilgilerimizden başvuru gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. Görüşme hakkı ve inceleme hakkı tarafımıza ait olup bu konuda öncelik verilmemektedir.

Açık Pozisyonlar

Part time elemanlar alınacaktır.

tv тюнерыстатистика поисковых запросов яндексараскрутка сайтов стоимость