Şahane Bir Kahvaltı ve Sonrasında Binicilik

İzmir ilimizde güney kesimde yer alan Menderes ilçesi, merkeze 20 km uzaklıkta 775 km yüz ölçümüne sahip, 20 köyü ve 6 beldesi bulunan şahane bir ilçedir. Tarım ve hayvancılık ile geçimini sağlayan ilçe halkı, seracılık ile de ilgilenmektedir. Tahtalı Barajı’na sınırı olan ilçe 81.297 nüfusa sahiptir. İlçede vakit geçirmek, boş zamanları değerlendirmek için ise müthiş bir tesis açıldı. Tesiste hem kahvaltı yapılabiliyor hemde binicilik eğitimi yapılabiliyor. İzmir’de   baharın ışıltıları duyulmaya başlandı. Bu güzel ortama birde doğanın vermiş olduğu rahatlığı bir araya getiren nefis bir mekân. Ege Atlı Spor Kulübü hem kahvaltı imkânı hem de binicilik imkânı sunan, bunun yanı sıra müthiş doğa esintileriyle süslenmiş muhteşem bir tesis. Çeşitli ve zengin kahvaltı organizasyonu ile müthiş bir kahvaltı sonunda tecrübeli eğitmenleri ile binicilik yapabileceğiniz bunun yanı sıra doğada hoşça vakit geçirebileceksiniz.

Zengin içerikteki kahvaltı yapısı sayesinde ailecek, dostlarınızla, sevdiklerinizle kahvaltı yapabileceksiniz. Doğayla bütünleşen yapısı ile doğal kahvaltı zevkine varabileceksiniz. Bunların yanı sıra vaktinizi daha fazla değerlendirmek için tecrübeli seyislerin sayesinde binicilik eğitimi alabilir veya binicilik yapabilirsiniz. Çocuklar için oyun alanlarının yanı sıra çocuklar için binicilik eğitimi alabilecekleri midilli cinsi atlar ile şahane vakit geçireceksiniz.

İzmir Menderes ilçesine gelip de bu tesisi ziyaret etmeden olmaz. Aydın’dan gelenler veya Aydın’a gidecekler içinde muhteşem bir dinleme tesisi gibi duruyor.google adwords что этоcommander vibromasseur petitконтекстная реклама google цена

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.