Vizyon & Faaliyetlerimiz

Misyonumuz

Türkiye de binicilik sporuna gönül veren her yaştan bireyleri binicilik sporunun tanınması, sevilmesi ve sporcu sayımızın artmasını teşvik ederek, Binicilik sporunu daha geniş kitlelere yayılmasına öncülük edip, gençlerin ruh ve beden sağlığının gelişimine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Binicilik Federasyonumuzun işbirliği içindeki kurumlarla bilgi paylaşımlarında bulunarak, onların tecrübe ve deneyimleri ışığında, bu bilgileri yeni yetişen binicilerimizin yararına kullanmak.

Binicilik eğitimlerimizde deneyimli eğitimli atlarımız ile birlikte, profesyonel Eğitmenleri kadrosuna katarak, öğrencilerimizin, engel atlama, at terbiyesi, üç günlük yarışma, pony, atlı dayanıklılık disiplinlerinde eğitim seviyelerinin kalitesini arttırmak.

Binicilik Tesisleri ve At bakımları ile ilgili gelişen dünya teknolojilerini yakından takip ederek, tesisimizde uygulamak ve kullanmak.

Yetişkin binicilerimizin eğitimleri ile ilgili her etkinliğe ve girişime destek vermenin yanında, Engelli çocuklarımıza sertifikalı özel at ve hipoterapi eğitimleri ile katkı sağlamak.

Binicilik camiasında öğrenme ve öğretme düzeylerinin nitelik ve nicelik açısından yükseltilmesine katkıda bulunmak.

Binicilik Eğitimi veren tüm kulüplerimizin ve potansiyel binici toplumunun, binicilik spor kültürü ve anlayışının gelişmesine katkıda bulunmak.

Misyonumuz doğrultusunda, Üstün nitelikli başarılı biniciler yetiştirerek,  yur içinde  ve yurt dışında tanınan ve  tercih edilen binicilik kulübü olmak.цена раскрутка сайтазаказ сайт сафари турыреклама в яндекс